ANA SAYFA   /   ETKİNLİKLER   /   EĞİRDİR ULUSLARASI MOTOSİKLET FESTİVALİ
Tarih : 12 / 15 .7.2020
Saat : 09:00 - 17:00
Yer : Eğirdir Altınkum Plajı Kamp Alanı

Motosiklet severler tarafından düzenlenen ve Türkiye'nin dört bir yanındaki insanlar her yıl Eğirdir'e Motosiklet Festivali geliyor. Türkiye Motosiklet Platformu ( TMP ) ve Eğirdir Belediyesi işbirliği ile yapılacak olan Uluslararası Motosiklet Festivaline tüm motosiklet tutkunları katılım sağlamaktadır.

 Bu festivalde motosiklet sürme, motosiklet akrobasi şovları, yarışmalar, sosyal etkinlikler, atölye çalışmaları ve turların felsefi geçmişi hakkında bilgilerde paylaşılmaktadır.

Tamamen festivle ayrılmış yarım adadaki mesire alanımızda göl kenarında güneşlenme ve yüzme imkanı, çadır alanları ve aydınlatma, ücretsiz akşam yemeği ikramı, konser etkinlikleri, Can GOX ve Black Suit Men, Ödüllü Yarışmalar, Süpriz Etkinlikler gibi bir dizi etkinlkik programı vardır

https://www.facebook.com/E%C4%9Firdir-Motosiklet-Festivali-759736924046723/

Eğirdir Motosiklet Festivali

img
img
img

EĞİRDİR HAKKINDA

AKPINAR SEYİR TERASI - AKPINAR YÖRÜK ÇADIRI MANZARA NOKTASI Eğirdirin en güzel manzara izleme noktasını ziyaret etmeyi unutmayınız. Şehir merkezine 7 km. uzaklıkta olup yolu gayet ideal asfalta sahiptir.Eğirdir Gölünün kuşbakışı olarak seyredildiği seyir terasıdır.Demlik çay ve gözleme ile ziyaretinizi süsleyebilirsiniz. Devamı ...

YAPMADAN DÖNME

AKPINAR SEYİR TERASI - AKPINAR YÖRÜK ÇADIRI MANZARA NOKTASI

Eğirdirin en güzel manzara izleme noktasını ziyaret etmeyi unutmayınız.

Şehir merkezine 7 km. uzaklıkta olup yolu gayet ideal asfalta sahiptir. Eğirdir Gölü' nün kuşbakışı olarak seyredildiği  seyir terasıdır.Demlik çay ve gözleme ile ziyaretinizi süsleyebilirsiniz.

Devamı ...

ST.PAUL YOLU

ST. PAUL YOLU / AZİZ PAUL YOLU

BEYDERE - BAĞÖREN YÜRÜYÜŞÜ

ST. PAUL YOLU / AZİZ PAUL YOLU

BEYDERE - BAĞÖREN YÜRÜYÜŞÜ

ST. PAUL YOLU / AZİZ PAUL YOLU

BEYDERE - BAĞÖREN YÜRÜYÜŞÜ

Devamı ...

X
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında

Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için Çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini Buradan inceleyebilirsiniz.