ANA SAYFA / İSTEKLERİNİZ VE BİZE ULAŞIN

Yol Tarifi Al

Kale Mah. Cami Yanı Sok.No:9 Eğirdir / ISPARTA

+905422417213

lalehostel

[email protected]

Our youtube channel

Yol Tarifi Al

İSTEKLERİNİZ VE BİZE ULAŞIN

Araçla;

İlçe merkezden Ada istikameti dogrultusunda yön alıp 1 dk sonra ( merkezden en fazla 1 dk lık mesafe ilerleyiniz daha fazla yol alırsanız sapağı kaçırmış olursunuz ) solunuz da Eski Eğirdir Kalesi ve Eski Egirdir evi sarı tabelası, sağınız da  liman ve yeşil tek katlı bina Eğirdir Su Ürünleri binası önüne gelince sola bir rampa ile tırmanıp 20 m sonra sağa doğru ilerleyiniz Kale mahallesi cami ve minaresini geciniz 10 mt sonra solunuz da Fulya Pansiyona ulaşıyorsunuz, aracıyla gelen konuklarımız için hemen otelin yan tarafında tüm misafirlerimize yetecek kapasitemizde otoparkımız mevcuttur.Bina önünde 3 araçlık bir cep otopark, yakınımızda ise oldukca çok araç kapasitesi olan otopark mevcuttur. Tüm otoparklar umuma açık olup ücretsizdir.

Otobüs ile ;

Seyahat eden misafirlerimizi önceden arayıp bildirmeleri durumunda Eğirdir otobüs terminalinde  ücretsiz karşılayabiliriz.

Hava Yolu ile ;

Isparta Süleyman Demirel Havalanından 1 saatlik transferle pansiyonumuza erişebilirsiniz.

 

Tren Yolu ile ;

 

img
img
img

EĞİRDİR HAKKINDA

AKPINAR SEYİR TERASI - AKPINAR YÖRÜK ÇADIRI MANZARA NOKTASI Eğirdirin en güzel manzara izleme noktasını ziyaret etmeyi unutmayınız. Şehir merkezine 7 km. uzaklıkta olup yolu gayet ideal asfalta sahiptir.Eğirdir Gölünün kuşbakışı olarak seyredildiği seyir terasıdır.Demlik çay ve gözleme ile ziyaretinizi süsleyebilirsiniz. Devamı ...

YAPMADAN DÖNME

AKPINAR SEYİR TERASI - AKPINAR YÖRÜK ÇADIRI MANZARA NOKTASI

Eğirdirin en güzel manzara izleme noktasını ziyaret etmeyi unutmayınız.

Şehir merkezine 7 km. uzaklıkta olup yolu gayet ideal asfalta sahiptir. Eğirdir Gölü' nün kuşbakışı olarak seyredildiği  seyir terasıdır.Demlik çay ve gözleme ile ziyaretinizi süsleyebilirsiniz.

Devamı ...

ST.PAUL YOLU

ST. PAUL YOLU / AZİZ PAUL YOLU

BEYDERE - BAĞÖREN YÜRÜYÜŞÜ

ST. PAUL YOLU / AZİZ PAUL YOLU

BEYDERE - BAĞÖREN YÜRÜYÜŞÜ

ST. PAUL YOLU / AZİZ PAUL YOLU

BEYDERE - BAĞÖREN YÜRÜYÜŞÜ

Devamı ...