HAKKIMIZDA

 

Fulya pansiyon aile ve çalışanlarımız.

 

Eğirdire yepyeni bir Aile Pansiyonu anlayışı getiren Fulya Pansiyon sizin için özel tasarlandı;

2014 yazından itibaren misafirlerini ağırlamaya başlayan, Eğirdir' in tam kalbinde yer alan Fulya Pansiyon eşsiz manzarası otantik donatılmış dekoru, aile atmosferi ve yöresel mutfağımızdan özel lezzetleri ile misafir memnuniyetine odaklı mükemmel bir uygun konaklama deneyimi sunuyor. Arkası önü göl ve dağ manzaralı , adeta saklı kalmış  bir misafir evi 360 derece panoramik manzaralı terası ile Fulya Pansiyon Eğirdir de konaklamayı  düşünen misafirler için gizli kalmış bir mekan, öyle saklanmış ki hem yolunuzun üstünde hem de zor fark edilir bir lokasyonda. Eğirdir merkezden liman ve tarihi kaleye doğru yönelirseniz yürüme ile 5 dk yürüyüş mesafesinde olup, ilçe merkezine 500m uzaklıktaki  Kaleburnu  Yarımadasındadır. Balıkçı barınağı manzaralı, tarihi Eğirdir Kalesi içinde ve eski Eğirdir Evi yakınındadır.

Pansiyonumuzun oda kahvaltı konseptinde hizmet vermekte olup  akşam yemeğinde yine bize ait olan Charlys Restorantta alacarte servisimiz göle sıfır manzarasıyla ve sakinliği ile hizmet vermektedir. Bir balıkçı ailesi olarak gölden yakalamış olduğumuz tatlısu ürünleri ağırlıklı olmakla beraber, aile mutfağımızın menüsünden sadece birkac örnek; hergün taze kendi tuttuğumuz göl levreği tava , sazan dolma, istakoz ve çeşitli ev yemekleri her çeşit zevke hitap edebilecek şekildedir. Gündüzleri göle görebileceğiniz kolay ulaşımı olan Charlys Restarantımızın merdivenlerinden plajlarımıza ulaşabilirsiniz. Charlys Restarantımız da geceleri göle sıfır aksam yemeklerinizi eşsiz göl manzarası ve trafikten yoksun bir sessizlik ile keyfini çıkarabilirsiniz.

Genişlikleri 25 ile 32 metrekare  aralığında değişen büyüklükteki odaları  nefis göl manzaralı olup, bu manzarayı izlemenin tadını daha fazla çıkacağınız geniş tarasımız 360 lık panoroması ile bu bölgede tektir.

Hikayemiz:

Zevkle tasarlanan 9 odası ve hizmet anlayışındaki tüm detaylarda kendinizi evinizde ve aynı zamanda özel hissedeceksiniz. Lüks ve konforu birleştiren Egirdir kültürünü yansıtan mimarisiyle, lezzetli şık masalarından gün batımına karşı akşamüstü çaylarına, keyifli huzurlu ve bir ev pansiyonu konaklama konsepti  için aklınıza  ne geliyorsa Fulya Pansiyonda sizler için düşünüldü. Göl kenarı, rüzgar, güneş, dalga, dağ ve göl manzaralırımız ise dogal yapıtaşlarımızdır.

Ağartan ailesi tarfından işletilen mekan bir aile pansiyonu konseptinde yaklaşık 33 yıldır hizmet vermektedir. İbrahim ve ailesi uzun yıllardır bölgeyi çok iyi bilmeleri sayesinde tüm misafirleri her türlü soruya cevap vererek mihmandarlık yapmaktan memnuniyet duyarlar. Eğirdir' in en eski ev pansiyoncularından olan Ağartan Ailesi, eski kaleiçindeki doğup büyüdükleri evlerini Lale Pansiyon ile otel sektörüne giriş yapmışlardır. 33 yılı aşkın süredir hizmet sektöründe yer alan Ağartan Ailesi Eğirdir ilçesinde samimiyeti ve sıcak kanlılığı ile tanınmaktadırlar. Egirdir Turizminde bu eşsiz nadide yeryüzü cennetinin ne kadar sıra dışı olduğunun bilincin de olup, bu bölgenin hak ettiği değerlere sahip çıkıp, bölge turizmine her zaman katkı da bulunmaya çalışan aile, tüm misafirlerine tatillerini diledikleri gibi geçmesi için ellerinde geleni yapmak için her daim hazırdir.

Tüm bunları yaparken kimseyi taklit etmeğe calısmadık:

Kendi karakterimizi, geleneğimizi, yasam tarzımızı yansıtmağa çalıstık. Özellikle yeni gelişen kapitalist düzenin bir parçası olan butik otel geleneğinin dışında 30 yıl once ki ev pansiyonculuğu ruhunu yasatmağa direniyor, ilçemizn birkaç ornek işletmesinden biri olarak Eğirdir' in gerçek turizm değeri ve misafirperverliğini yansıtmak icin hala çırpınıyoruz. Bu sistemin büyük oyuncularına ( çok daha şık sehir otelleri ve butik otellere) karsı ayakta kalmağa uğraşıyoruz. Ve ilginçtir sürdürülebilir turizm diye ağızlarından düşürmeyen birçok kurum ve bireyler, bizleri yani ev pansiyoncularını birer birer kaybetmekte yörenin öz dokusu olan bu aileler turizm yapamamaktadır. Bu da benim 30 yıllık Eğirdir ilçemiz de turizm yolculuğum da hissetliklerimden sadece birkaçıdır.

 


AİLEMİZ

Ağartan ailesi tarfından işletilen mekan bir aile pansiyonu konseptinde yaklaşık 33 yıldır hizmet vermektedir. İbrahim ve ailesi uzun yıllardır bölgeyi çok iyi bilmeleri sayesinde tüm misafirleri her türlü soruya cevap vererek mihmandarlık yapmaktan memnuniyet duyarlar. Eğirdir' in en eski ev pansiyoncularından olan Ağartan Ailesi, eski kaleiçindeki doğup büyüdükleri evlerini Lale Pansiyon ile otel sektörüne giriş yapmışlardır.

İbrahim AĞARTAN

İşletme Sahibi

Nerimancığım (Annem)

Genel Müdür

Ünal AĞARTAN (Babam)

Büyük Patron

Ayşenur BÜYÜKARIKAN (Kız Kardeşim)

Yardımcı Yönetici


Şehri ÖZTOP

Mutfak Sorumlusu

Gönül Hanım

Kat Görevlisi

 

Kat Görevlisi

Beth Ani CARTER

İngiliz Dostumuz

PERSONELİMİZ

vel tincidunt justo leo eget ex Nam vel feugiat aliquam, vel tincidunt justo facilisis. Nunc Nam vel feugiat Vestibulum venenatis leo eget ex aliquam, vel tincidunt justo facilisis. Nunc egestas lacus in velit aliquam, sed rutrum ex tempor. Nam vel feugiat odio. Pellentesque efficitur dapibus augue.


PERSONELİMİZ

Ağartan ailesi tarfından işletilen mekan bir aile pansiyonu konseptinde yaklaşık 33 yıldır hizmet vermektedir. İbrahim ve ailesi uzun yıllardır bölgeyi çok iyi bilmeleri sayesinde tüm misafirleri her türlü soruya cevap vererek mihmandarlık yapmaktan memnuniyet duyarlar. Eğirdir' in en eski ev pansiyoncularından olan Ağartan Ailesi, eski kaleiçindeki doğup büyüdükleri evlerini Lale Pansiyon ile otel sektörüne giriş yapmışlardır.

Carla Smith WATSON

İngiliz Dostumuz

Erdal KAYA

Teknik Sorumlu

 

 

img
img
img

EĞİRDİR HAKKINDA

AKPINAR SEYİR TERASI - AKPINAR YÖRÜK ÇADIRI MANZARA NOKTASI Eğirdirin en güzel manzara izleme noktasını ziyaret etmeyi unutmayınız. Şehir merkezine 7 km. uzaklıkta olup yolu gayet ideal asfalta sahiptir.Eğirdir Gölünün kuşbakışı olarak seyredildiği seyir terasıdır.Demlik çay ve gözleme ile ziyaretinizi süsleyebilirsiniz. Devamı ...

YAPMADAN DÖNME

AKPINAR SEYİR TERASI - AKPINAR YÖRÜK ÇADIRI MANZARA NOKTASI

Eğirdirin en güzel manzara izleme noktasını ziyaret etmeyi unutmayınız.

Şehir merkezine 7 km. uzaklıkta olup yolu gayet ideal asfalta sahiptir. Eğirdir Gölü' nün kuşbakışı olarak seyredildiği  seyir terasıdır.Demlik çay ve gözleme ile ziyaretinizi süsleyebilirsiniz.

Devamı ...

ST.PAUL YOLU

ST. PAUL YOLU / AZİZ PAUL YOLU

BEYDERE - BAĞÖREN YÜRÜYÜŞÜ

ST. PAUL YOLU / AZİZ PAUL YOLU

BEYDERE - BAĞÖREN YÜRÜYÜŞÜ

ST. PAUL YOLU / AZİZ PAUL YOLU

BEYDERE - BAĞÖREN YÜRÜYÜŞÜ

Devamı ...

X
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında

Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için Çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini Buradan inceleyebilirsiniz.