ANA SAYFA   /   ETKİNLİKLER   /   EĞİRDİR KLASİK VE ODA MÜZİĞİ FESTİVALİ
Tarih : 20/26.7.2020
Saat : 08:00 - 17:00
Yer : Eğirdir Yeşilada Ayestefanos Kilisesi

Eğirdir Klasik Müzik Festivali 'Universal'ı Yerel'e getirmeyi' ve bilinen yerel gençleri klasik müziğe aktarmayı ve müzik öğrencileri için eğitim ve yaratıcı fırsatlar sunmayı amaçlıyor. Festival süresince Türkiye'nin çeşitli konservatuarlarından öğretmen olarak çalışan öğrenciler tarafından ücretsiz atölye çalışmaları yapılmaktadır ve müzikle iç içe bir ortamda piyano, keman, flüt ve gitar enstrüman derslerine katılabilmektedir. Festival süresince tüm öğretmenler bireysel ve ortak konserler veriyor. Festivalin sonunda, festival katılımcılarının oluşturduğu 'Gökkuşağı Orkestrası' öğrendiklerini sergiliyor.

Yerelle Evrenselin Buluşması 2020 Masterclass, Festival ve Konser Programı

http://www.egirdir.bel.tr/klasik-muzik-festivali.aspx

Eğirdir Klasik Müzik Festivali

img
img
img

EĞİRDİR HAKKINDA

AKPINAR SEYİR TERASI - AKPINAR YÖRÜK ÇADIRI MANZARA NOKTASI Eğirdirin en güzel manzara izleme noktasını ziyaret etmeyi unutmayınız. Şehir merkezine 7 km. uzaklıkta olup yolu gayet ideal asfalta sahiptir.Eğirdir Gölünün kuşbakışı olarak seyredildiği seyir terasıdır.Demlik çay ve gözleme ile ziyaretinizi süsleyebilirsiniz. Devamı ...

YAPMADAN DÖNME

AKPINAR SEYİR TERASI - AKPINAR YÖRÜK ÇADIRI MANZARA NOKTASI

Eğirdirin en güzel manzara izleme noktasını ziyaret etmeyi unutmayınız.

Şehir merkezine 7 km. uzaklıkta olup yolu gayet ideal asfalta sahiptir. Eğirdir Gölü' nün kuşbakışı olarak seyredildiği  seyir terasıdır.Demlik çay ve gözleme ile ziyaretinizi süsleyebilirsiniz.

Devamı ...

ST.PAUL YOLU

ST. PAUL YOLU / AZİZ PAUL YOLU

BEYDERE - BAĞÖREN YÜRÜYÜŞÜ

ST. PAUL YOLU / AZİZ PAUL YOLU

BEYDERE - BAĞÖREN YÜRÜYÜŞÜ

ST. PAUL YOLU / AZİZ PAUL YOLU

BEYDERE - BAĞÖREN YÜRÜYÜŞÜ

Devamı ...

X
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında

Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için Çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini Buradan inceleyebilirsiniz.