ANA SAYFA   /   ETKİNLİKLER   /   AZİZ PAUL YOLU | KATE CLOW
Tarih : 15.3
Saat : 09:00 - 19:00
Yer : Aziz Paul Yolu St paul Yolu
Aziz Paul Yolu Kate Clow

Türkiyenin ilk uzun yürüyüş parkuru olan Likya Yolunun yazarı olan Kate Clow ve Terry Richardson ile birlikte yazdıkları Türkiyenin ikinci uzun yürüyüş parkuru Aziz Paul Yolu dur.

St Paul un anadoluya  yaptığı  yolculuklardan esinlenerek St. Paul yolunu yazmışlardır. Antalya, Perge yakınlarından ve Aspendos dan başlayan yol Isparta, sütçüler detoplanıp Eğirdir Gölünden geçerek Psidia Antiocheia yani Isparta, Yalvaç ilçesinde sonlanmaktadır. Yaklaşık olarak toplamda 550 km. dir. Ayrıntılar için lütfen bize yazın ve Türkiyenin Kültür Rotaları Derneğinden bu yolumuz veya diğer yollarımız ve parkurlar hakkında sağlıklı bilgileri alabilirsiniz.

img
img
img

EĞİRDİR HAKKINDA

AKPINAR SEYİR TERASI - AKPINAR YÖRÜK ÇADIRI MANZARA NOKTASI Eğirdirin en güzel manzara izleme noktasını ziyaret etmeyi unutmayınız. Şehir merkezine 7 km. uzaklıkta olup yolu gayet ideal asfalta sahiptir.Eğirdir Gölünün kuşbakışı olarak seyredildiği seyir terasıdır.Demlik çay ve gözleme ile ziyaretinizi süsleyebilirsiniz. Devamı ...

YAPMADAN DÖNME

AKPINAR SEYİR TERASI - AKPINAR YÖRÜK ÇADIRI MANZARA NOKTASI

Eğirdirin en güzel manzara izleme noktasını ziyaret etmeyi unutmayınız.

Şehir merkezine 7 km. uzaklıkta olup yolu gayet ideal asfalta sahiptir. Eğirdir Gölü' nün kuşbakışı olarak seyredildiği  seyir terasıdır.Demlik çay ve gözleme ile ziyaretinizi süsleyebilirsiniz.

Devamı ...

ST.PAUL YOLU

ST. PAUL YOLU / AZİZ PAUL YOLU

BEYDERE - BAĞÖREN YÜRÜYÜŞÜ

ST. PAUL YOLU / AZİZ PAUL YOLU

BEYDERE - BAĞÖREN YÜRÜYÜŞÜ

ST. PAUL YOLU / AZİZ PAUL YOLU

BEYDERE - BAĞÖREN YÜRÜYÜŞÜ

Devamı ...