ANA SAYFA   /   ETKİNLİKLER   /   EĞİRDİR YELKEN ŞAMPİYONASI / ALTIN ELMA OPTİMİST YARIŞLARI
Tarih : 11 / 14 .10.2020
Saat : 09:00 - 17:00
Yer : Eğirdir Optimist Yarışları

Eğirdir Gölü su sporlarının da yapılabildiği eşşiz bir ilçeye sahiptir. Eğirdir ilçesin de optimist, yüzme, yelken, sörf, ve kürek gibi su sporlarını icra edebilmektedir. Bu sporlara ilavetensu kayağı, paraşüt, jettaki, su kayağı, su bisikleti, banana, jet ski şovları, amatör balık avcılığı gibi bazı ilave su sporlarının da yapılması planlanmaktadır. Isparta  ilinin Eğirdir Gölü Turizm amaçlı su sporlarının da organizasyonunu yaparak ilçe bazında etkinlik proglamlarına Eğirdir Optimist Yelken Yarışları ve Uluslar arası Triatlon Şampiyonası Yarışları en belirgin örneklerindendir.

https://www.facebook.com/EgirdirYelkenKulubu

Eğirdir Yelken Şampiyonası

img
img
img

EĞİRDİR HAKKINDA

AKPINAR SEYİR TERASI - AKPINAR YÖRÜK ÇADIRI MANZARA NOKTASI Eğirdirin en güzel manzara izleme noktasını ziyaret etmeyi unutmayınız. Şehir merkezine 7 km. uzaklıkta olup yolu gayet ideal asfalta sahiptir.Eğirdir Gölünün kuşbakışı olarak seyredildiği seyir terasıdır.Demlik çay ve gözleme ile ziyaretinizi süsleyebilirsiniz. Devamı ...

YAPMADAN DÖNME

AKPINAR SEYİR TERASI - AKPINAR YÖRÜK ÇADIRI MANZARA NOKTASI

Eğirdirin en güzel manzara izleme noktasını ziyaret etmeyi unutmayınız.

Şehir merkezine 7 km. uzaklıkta olup yolu gayet ideal asfalta sahiptir. Eğirdir Gölü' nün kuşbakışı olarak seyredildiği  seyir terasıdır.Demlik çay ve gözleme ile ziyaretinizi süsleyebilirsiniz.

Devamı ...

ST.PAUL YOLU

ST. PAUL YOLU / AZİZ PAUL YOLU

BEYDERE - BAĞÖREN YÜRÜYÜŞÜ

ST. PAUL YOLU / AZİZ PAUL YOLU

BEYDERE - BAĞÖREN YÜRÜYÜŞÜ

ST. PAUL YOLU / AZİZ PAUL YOLU

BEYDERE - BAĞÖREN YÜRÜYÜŞÜ

Devamı ...

X
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında

Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için Çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini Buradan inceleyebilirsiniz.