ANA SAYFA   /   ETKİNLİKLER   /   SALDA GÖLÜ
Tarih : 15.7
Saat : 09:00 - 19:00
Yer : Salda Gölü

Türkiyenin 184 metre derinlğindeki volkanik en derin göllerindendir. Burdurun Yeşilova ilçe merkezine 4 km. uzaklıkta bir krater gölüdür. Türkiyenin Maldivleri olarak bilinen Salda Gölünün kumunun beyaz rengi veren magnezyum minerali ziyaretçilerin ilgi odağıdır. Kumsalı tam bir fotoğraf çekim noktasıdır. Çamur banyosu, kamp ve yüzme imkanı vardır.

İrili ufaklı konaklama imkanı bulunmakla beraber alternatif olarak Burdur, Isparta ve Eğirdir de ( Fulya Pansiyon da ) konaklama imkanları ilginizi çekebilir.

Salda Gölünün etrafını turlarsınız daha fazla detayı keşfedebilirsiniz. Günbatımı, beyaz adalar, bisiklet kiralama, orman kampında yüzmek kamp atmak, yeşilovada kıymalı tost yemek ve salda gölü kamp alanları sadece sayabildiklerimizdir. Buradan Burdur ilini, Sagalassos Antik şehrini, Burdur müzesini, ve Lisinia Doğal Yaşam Köyünü ziyaret edebilirisniz.

Burdur Yeşilova Salda Gölü

img
img
img

EĞİRDİR HAKKINDA

AKPINAR SEYİR TERASI - AKPINAR YÖRÜK ÇADIRI MANZARA NOKTASI Eğirdirin en güzel manzara izleme noktasını ziyaret etmeyi unutmayınız. Şehir merkezine 7 km. uzaklıkta olup yolu gayet ideal asfalta sahiptir.Eğirdir Gölünün kuşbakışı olarak seyredildiği seyir terasıdır.Demlik çay ve gözleme ile ziyaretinizi süsleyebilirsiniz. Devamı ...

YAPMADAN DÖNME

AKPINAR SEYİR TERASI - AKPINAR YÖRÜK ÇADIRI MANZARA NOKTASI

Eğirdirin en güzel manzara izleme noktasını ziyaret etmeyi unutmayınız.

Şehir merkezine 7 km. uzaklıkta olup yolu gayet ideal asfalta sahiptir. Eğirdir Gölü' nün kuşbakışı olarak seyredildiği  seyir terasıdır.Demlik çay ve gözleme ile ziyaretinizi süsleyebilirsiniz.

Devamı ...

ST.PAUL YOLU

ST. PAUL YOLU / AZİZ PAUL YOLU

BEYDERE - BAĞÖREN YÜRÜYÜŞÜ

ST. PAUL YOLU / AZİZ PAUL YOLU

BEYDERE - BAĞÖREN YÜRÜYÜŞÜ

ST. PAUL YOLU / AZİZ PAUL YOLU

BEYDERE - BAĞÖREN YÜRÜYÜŞÜ

Devamı ...

X
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında

Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için Çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini Buradan inceleyebilirsiniz.